ПРЕЗИДЕНТСЬКИЙ РЕЙТИНГ: ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ СОЦІОЛОГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ БІЛЬШЕ НІЖ ВДВІЧІ ВИПЕРЕДЖАЄ КОНКУРЕНТІВ

За результатами соціологічного дослідження, яке провела 2-4 вересня Соціологічна група “Рейтинг”, лідером президентського рейтингу залишається діючий президент Володимир Зеленський. 

“Рейтинг довіри до політиків очолює Володимир Зеленський, якому довіряють 50% опитаних, не довіряють – 48%, таким чином політик повернув позитивний баланс довіри, який мав на протязі першого року правління. Якби найближчим часом відбулися вибори Президента, то 31,1% проголосували б за Володимира Зеленського (серед тих, хто голосуватиме та визначився з вибором), порівняно з початком серпня його рейтинг зріс з 27 до 31%” – йдеться у повідомленні Соціологічної групи “Рейтинг”.

Результати соціологічного дослідження показали, що 13,3% респондентів підтримали б Петра Порошенка, 10,9% – Юрія Бойка, 9,2% – Юлію Тимошенко, 6,1% – Ігоря Смешка, 5,7% – Володимира Гройсмана, 5,7% – Євгена Мураєва, 4,1% – Олега Ляшка. 3,7% – Дмитра Разумкова, 3,1% – Арсенія Яценюка. Підтримка інших кандидатів складає нижче 2%”.

Деталі:

Опитування відбувалося серед 2500 респондентів віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу.

Метод опитування: телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,0%.

Перейти до вмісту