Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту Одеського району! Вітаю вас із Днем фізичної культури та спорту!

Одещина і особливо Одеський район, завжди славились своїми спортсменами та тренерами, які завжди гідно представляли наш регіон на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

🏅Одеський район підготував чемпіонів, яких знає увесь світ у багатьох видах спорту. І навіть в складних умовах воєнного стану наші одеські спортсмени продовжують тренуватись і демонструють чудові результати, представляючи Україну на світових спортивних аренах.

🏆 За час війни вихованці одеських спортивних клубів та секцій здобули чимало перемог і неодноразово розгортали синьо-жовтий прапор у різних куточках світу демонструючи потужний український дух та нашу незламність!

🎯 Переконаний, що поєднання масової фізичної культури та спорту вищих досягнень – надійна опора прекрасного майбутнього нашої держави! Адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості – вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, ефективну співпрацю в команді, вміння підкорювати власний інтерес загальній меті. То ж нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, що символізує силу, велич духу та мужність!

Бажаю міцного здоровʼя, успіхів у всіх починаннях, непохитної наполегливості у подоланні шляху і перешкод до поставленої мети, впевненості у власних силах, великих досягнень у світі спорту та віри у беззаперечну Перемогу України! 🇺🇦

Начальник Одеської районної військової адміністрації Юрій Крук

Перейти до вмісту