Розвиток індустріальних парків: Верховна Рада затвердила зміни до відповідного Закону України

Верховна Рада у вівторок 290 голосами в другому читанні і в цілому ухвалила закон про індустріальні парки.

Законом визначено основні засади, умови та порядок створення і функціонування індустріальних парків з метою забезпечення економічного розвитку та підвищення конкурентоспроможності територій, активізації інвестиційної та інноваційної діяльності, створення нових робочих місць, розвитку сучасної виробничої та ринкової інфраструктури.

Закон передбачає впровадження низки переваг для учасників індустріальних парків. Зокрема, компенсацію парків частини відсоткових платежів за кредитами.

Також документ впроваджує компенсацію витрат на підключення та приєднання до інженерно-транспортних мереж.  Водночас держава фінансуватиме будівництво об’єктів базової та суміжної інфраструктури індустріальних парків.

У Міністерстві розвитку громад та територій повідомляють, що розбудова та розвиток індустріальних парків цьогоріч були додані до Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». У 2021 році Урядом заплановані інвестиції у розбудову інфраструктури 4 індустріальних парків у розмірі майже 80 млн грн.

Перейти до вмісту