Начальник Одеської РВА Юрій Крук взяв участь в урочистій церемонії відкриття «Меморіалу пам’яті загиблим військовослужбовцям 11 бригади імені Михайла Грушевського Національної гвардії України під час виконання бойових завдань»
Вдові загиблого військовослужбовця бригади Геннадія Хитрика, штаб-сержанту Оксані Хитрик та сину – офіцеру Національної гвардії України, капітану Владиславу Хитрику було надане почесне право відкрити меморіал. «Це – знакова подія для всіх одеситів, а сам монумент – стане символом пам’яті про всіх загиблих за мир на українській землі. Наш святий обов’язок – пам’ятати та шанувати героїв, які віддали свої життя за[…Читати далі…]
Read more