СЕРГІЯ ГРИНЕВЕЦЬКОГО ОБРАНО ГОЛОВОЮ ПАЛАТИ РЕГІОНІВ КОНГРЕСУ МІСЦЕВИХ І РЕГІОНАЛЬНИХ ВЛАД

8 червня, у місті Дніпро, в рамках засідання Конгресу місцевих і регіональних влад за участю Президента України Володимира Зеленського обрано голову та заступників Палати регіональних влад.

Очолив Палату голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький. Його заступниками стали голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук та голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва.

Довідково:

Конгрес місцевих та регіональних влад є консультативно-дорадчим органом при Президентові України. Він створений на заміну Раді розвитку громад та територій. У складі Конгресу діють дві палати: Палата місцевих влад та Палата регіонів. До Палати місцевих влад входять: голови районних рад, міські, селищні, сільські голови, голови районних (районних у містах) державних адміністрацій, члени делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи, що входять до складу Палати місцевих влад названого Конгресу. До Палати регіонів входять: голови обласних рад, голови обласних державних адміністрацій, члени делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи, що входять до складу Палати регіонів названого Конгресу.

Перейти до вмісту