Робоча поїздка голови Одеської районної державної адміністрації Юрія Крука до територіальних громад

Сьогодні спільну робочу поїздку до Фонтанської і Красносільської територіальних громад здійснили голова Одеської РДА Юрій Крук, голова Одеської обласної ради Григорій Діденко і голова Одеської районної ради Віталій Барвиненко.

Протягом дня вони ознайомилися з роботою закладів соціальної інфраструктури, відвідали новий дитячий садок в с.Крижанівка, центр надання адміністративних послуг та загальноосвітню школу у с. Фонтанка, школу-ліцей і Центр первинної медико-санітарної допомоги в с. Красносілка.

«З головами громад і жителями обговорили існуючі проблемні питання та шляхи їх вирішення. Також провели зустріч з громадськими активістами і депутатами Красносільської сільради, яка була присвячена обговоренню майбутнього будівництва дороги в об’їзд міста Одеси, частина якої повинна проходити по території громади.

Керівник Служби автомобільних доріг в Одеській області Дмитро Рибалка ознайомив жителів громади з чотирма запропонованими варіантами автомобільної дороги загального користування державного значення М-28 «Одеса – Южний – / М-14 / с під’їздами» в частині її проходження по території Красносільської ТГ», – розповів голова Одеського району Юрій Крук.

Перейти до вмісту