Призначено нового очільника Одеського району

12 вересня за дорученням начальника Одеської ОВА Олега Кіпера в Одеській обласній державній адміністрації заступник голови ОВА Сергій Кропива офіційно представив голову Одеської РВА Олександра Гринчака, призначеного розпорядженням Президента України Володимира Зеленського.

Олександр Васильович Гринчак народився 17 липня 1978 року у Львівській області. Професійна діяльність Олександра Васильовича почалась ще в 1995 році, відколи він обіймав різні посади в структурних підрозділах Міністерства внутрішніх справ. З жовтня 2019 року очолював Департамент кіберполіції України. Керував економічною безпекою у ДП «НАЕК «Енергоатом».

Новий очільник Одеського району подякував за високу довіру Президенту України Володимиру Зеленському та голові Одеської обласної військової адміністрації Олегу Кіперу та наголосив, що беручи таку велику відповідальність, покладену на нього, має на меті робити добрі справи щодня та кожної хвилини.

«В умовах війни немає другорядних питань, особливо, коли вони стосуються життя та здоров’я людей. Спільно з керівництвом Одещини, головами громад Одеського району будемо проводити роботу задля покращення якості життя для наших мешканців.

Серед пріоритетів, безумовно, – питання захисту та безпеки, питання щодо відновлення зруйнованого російськими окупантами житла та критичної інфраструктури, підтримка підприємництва, підтримка внутрішньо переміщених осіб, відновлення економіки та різноманітні соціальні проєкти.

Робота Одеської районної державної адміністрації у зазначених напрямках має бути злагодженою та ефективною. З вірою в перемогу, Слава Україні!», – зазначив Олександр Гринчак.

Перейти до вмісту