ТРИВАЄ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ У ВІДБОРІ ПРОЄКТІВ ЗА ПРОГРАМОЮ DANIDA BUSINESS FINANCE

Міністерство розвитку громад та територій України пропонує потенційним учасникам програми Danida Business Finance подавати заявки для участі у відборі проєктів. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

«Програма передбачає надання фінансування на інфраструктурні проєкти у сферах централізованого теплопостачання, водопостачання та водовідведення у регіонах України. Це – чудова нагода для громад вирішити інфраструктурні проблеми, які накопичувалися роками. Тож закликаю активніше долучатися до участі у програмі», – наголосив Міністр Олексій Чернишов.

Зазначимо, що позики будуть надаватися на проєкти, які реалізовуватимуться на території України, крім тимчасово окупованих територій та прилеглих до них територій. А також на ті проєкти, які є комерційно неокупними, тобто такі, які не здатні обслуговувати звичайний комерційний експортний кредит.

Сума одного проєкту має становити не більше 100 млн євро та не менше 13,5 млн євро. Рішення комісії, яка відбиратиме проєкти, затверджуватиметься Міністерством не пізніше, ніж через 10 робочих днів з дня наступного після прийняття рішення. Далі Мінрегіон подаватиме Програмному комітетові Danida Business Finance перелік затверджених проєктів разом з презентаційними матеріалами.

Нагадаємо, Danida Business Finance – програма, що реалізується в рамках співробітництва з Королівством Данія у цілях розвитку та передбачає надання позики з майже нульовим відсотком.

Заяви про участь у відборі проектів з додатковими матеріалами необхідно подати в строк до 24-00 за київським часом 31 серпня 2021 року на електронні адреси: danidaprojects@gmail.com та anhelovol@minregion.gov.ua.

За додатковою інформацією звертатись:

Ангелов Олег Леонідович: +38044 207 18 55;

Береза Віктор Андрійович: +38044 207 18 66

Детально про Програму

Перейти до вмісту