ВЗАЄМОДІЯ ТА ДІАЛОГ: В МАЯКАХ ПРОЙШЛА ВИЇЗНА РОБОЧА НАРАДА

Наприкінці минулого тижня голова Одеської районної державної адміністрації Юрій Крук взяв участь у виїзній робочій нараді, що пройшла у с. Маяки Одеського району.
Захід був присвячений обговоренню теми взаємодії об’єднаних територіальних громад в Одеському районі, органів місцевої влади та Міністерства фінансів в умовах децентралізації і нинішнього етапу адміністративної реформи.
У виїзній нараді також взяли участь голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування профільного Комітету Верховної Ради Віталій Безгін, заступник Міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря, представники депутатського корпусу Верховної Ради від Одещини, голова Одеської районної ради Віталій Барвіненко, депутати обласної ради, голови територіальних громад Одеського району та науковці.
Голови тергромад мали змогу поставити питання представникам виконавчої влади та спільно обговорити питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності територіальних громад: стратегії розвитку громад; стан доріг місцевого та державного значення; питання медицини та освіти; наповнення бюджету громад та його виконання; об’єкти, які включені до програми Президента «Велике Будівництво»; можливості розвитку територіальних громад в умовах діючої децентралізації тощо.
«Нагальним залишається і питання прийняття змін до деяких законодавчих актів, що покликані чітко визначити функціонування місцевих державних адміністрацій, зокрема, законопроекту № 4298. Нарада стала гарною платформою для обговорення гострих тем у форматі питання-відповідь», – зазначив голова Одеської РДА Юрій Крук.
В цілому ж нарада тривала декілька годин і пройшла досить насичено та конструктивно.

Перейти до вмісту