236 РОКІВ СЕЛУ ТРОЇЦЬКОМУ: СВЯТО ЄДНАННЯ ТА ДРУЖНОСТІ

Село Троїцьке, що входить до складу Яськівської територіальної громади Одеського району, 13 червня відзначило свій 236-й день народження. З цієї нагоди відвідав вищевказаний населений пункт голова Одеської районної державної адміністрації Юрій Крук.
«Це свято, яке єднає всіх, пов’язуючи минуле, сьогодення та майбутнє. Нехай усі починання приносять лише користь громаді та розквіт села. Бажаю всім жителям Троїцького процвітання і стабільності, міцного здоров’я, родинного щастя та благополуччя», – звернувся до жителів села та гостей очільник Одеської РДА Юрій Крук.
З нагоди святкувань за особистий внесок у соціальний розвиток громади, високий професіоналізм та активну громадську діяльність Почесними грамотами Одеської райдержадміністрації під час урочистостей нагородили: Швець Світлану Іванівну – старшу медичну сестру Центру первинної медико-санітарної допомоги с. Троїцького; Жеребко Діну Петрівну – вчителя на пенсії Троїцької школи І-ІІІ ступенів; Дикуна Івана Вікторовича – настоятеля Свято-Миколаївського храму с. Троїцького.
До села в цей день завітали також голова Одеської районної ради Віталій Барвіненко, директор Департаменту фінансів Одеської облдержадміністрації Марина Зінченко, голови інших територіальних громад й інші гості.
Дружня та урочиста атмосфера, веселощі та щирі привітання, чудові виступи вокальних і хореографічних ансамблів, духового оркестру «Юність» та святковий салют – все це супроводжувало святкування й дарувало відчуття дійсно спільного свята.

Перейти до вмісту