Виїзна робоча нарада в м. Чорноморськ голови Одеської РДА Юрія Крука

29 березня голова Одеської районної державної адміністрації Юрій Крук провів виїзну робочу нараду в м. Чорноморськ щодо прискорення робіт з реконструкції приймального відділення КНП “Чорноморська лікарня”.  Проект реалізується в рамках програми Президента України «Велике Будівництво» на засадах співфінансування з місцевою громадою. В грудні 2020 року заплановані кошти від держави надійшли у повному обсязі.

Разом з міським головою м. Чорномосрьк, головним лікарем установи,  представником Управління капітального будівництва Одеської обласної державної адміністрації, представниками генерального підрядника та технагляду провели консультації щодо подальших ефективних дій, щоб завершити роботи в якомога короткі терміни.

Визначили, що частину фінансування робіт на об’єкті зі сторони місцевої влади буде виділено на п’ятій позачерговій сесії Чорноморської міської ради 30 березня 2021 року.

В підсумку обговорення робочих питань щодо виконання робіт підрядник взяв на себе зобов’язання підготувати об’єкт до здачі в термін до 1 травня 2021 року.  

Перейти до вмісту