Одеська районна військова адміністрація спільно з командою напряму «Освіта на місцевому та регіональному рівнях» шведсько-української програми Polaris «Підтримка багаторівневого врядування в Україні» ініціювала проведення в Таїровській територіальній громаді освітньої конференції «Роль гімназії в системі сучасної освіти громади»

Під час заходу було розглянуто низку важливих питань щодо оптимізації мережі закладів освіти та запропоновано кроки для ефективного вирішення проблем.

Головні наративи конференції – переваги навчання у форматі гімназії, що передбачає всебічний та більш поглиблений розвиток учнів з різних дисциплін.

Під час виступу заступник начальника Одеської РВА Алла Вишнякова підкреслила, що саме в гімназіях діти мають можливість поглиблювати свої знання в гуманітарних, соціальних та наукових дисциплінах, що розвиває творчий підхід, аналітичне та критичне мислення.

Дякуємо всім учасникам за участь та цікаві й ґрунтовні думки, а Таїровській громаді – за гостинність🤝✅️

Перейти до вмісту