В ОДЕСЬКІЙ ОДА ОБГОВОРИЛИ РЕМОНТ ДОРОГИ М-05 «КИЇВ-ОДЕСА»

27 липня в приміщенні Одеської обласної державної адміністрації під головуванням заступника голови Одеської ОДА Сергія Підгайного пройшла нарада щодо капітального ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-05 «Київ-Одеса».

Участь у заході взяли в.о. голови Одеської районної державної адміністрації Євгенія Абрамова та заступник голови Одеської РДА Олександр Ілько. 

Протягом наради обговорили питання ліквідації лівосторонніх розворотів та пішохідних переходів в одному рівні, розташування місць неформальної торгівлі та заправок, поточний стан проекту капітального ремонту автомобільної дороги М-05 «Київ-Одеса», кредитування ЄБРР дорожніх проектів Укравтодор. Також учасники заходу зупинились на питанні співпраці громад з Міністерством інфраструктури, Службою автомобільних доріг та Патрульною поліцією.  

За словами начальника Служби автомобільних доріг в Одеській області Дмитра Рибалки, ремонт, що проходить зараз, здійснюється за кошти Світового Банку, який погодився профінансувати ці об’єкти і привести стан дороги до європейських норм. Першочергово будуть проведені роботи на ділянці автошляху, що проходить саме територією Одещини. 

На нараду, що пройшла у форматі дискусії, були запрошені представники територіальних громад, які розташовуються вздовж проходження траси.

Перейти до вмісту