АПАРАТНА НАРАДА В ОДЕСЬКІЙ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Голова Одеської райдержадміністрації Юрій Крук взяв участь у черговій апаратній нараді, яку провів голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький. В ході наради обговорено широкий ряд актуальних робочих питань, що постiйно знаходяться у центрi уваги як регiональної, так й центральної державної влади.

Зокрема, заслухано директора Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини ОДА Олену Олiйник та начальника управлiння капiтального будiвництва ОДА Вiктора Лунгула, щодо пiдготовки до вiдзначення в Одеськiй областi Дня Державного Прапора України та 30-ї рiчницi Незалежностi України. Вони доповiли про хід проведення ремонтно-реставрацiйних робiт Одеського академiчного українського музично-драматичного театру iм. В. Василька та підготовку його до відкриття; про планування проведення в Лiтньому театрi Мiського саду у травні етно-фестивалю «Одеса-Травень-Фолк-Фест» та Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещинi»; VII-го Мiжнародного музичного фестивалю «Odessa Classics» у червні; у серпні – Одеського мiжнародного кiнофестивалю, Вишиванкового фестивалю та урочистих церемонiй пiдняття й розгортання Державного Прапора України на територiї Центрального аеропорту Одеси, на Воронцовському маяку та Потьомкiнськими сходами, а також проведення вiйськово-морського параду.

Виконуючий обов’язки керiвника апарату Одеської ОДА Микола Бiшляга детально поінформував про основнi положення проєкту Закону про внесення змін до Закону України «Про мiсцевi державнi адмiнiстрацiї»(від 30.10.2020 № 4298) та деяких інших законодавчих актів України щодо реформування територіальної організації виконавчої влади в Україні.Даним законопроєктом передбачено створення правових передумов та основ для функціонування місцевих державних адміністрацій префектурного типу до внесення відповідних змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) та приведення законодавства про місцеві державні адміністрації у відповідність із сучасними викликами, що постають перед посадовими особами ОДА та РДА під час виконання конституційних повноважень у межах відповідних районів та областей, а також реалізація конституційних положень щодо функціонування системи забезпечення законності під час здійснення органами та посадовими особами місцевого самоврядування своєї діяльності з метою збалансування системи стримування і противаг у частині дотримання Конституції України та законів України усіма суб’єктами публічної влади в державі. Участь в апаратній нараді взяли голова Одеської обласної ради Григорій Діденко, заступники та радники голови ОДА, керівники структурних підрозділів ОДА, депутати Обласної обласної ради.

Перейти до вмісту